Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83122
Stary 04.07.2018, 20:45
Sracie się, że za mało Nam zapłacili. A skąd wiecie, że nie mieliśmy jakiś zaległości wobec Carlosa i np. Legia go spłaciła albo On zrzekł się ich i dlatego taka mała kwota ?
Odpowiedz cytując