Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
Od: 06.2013
Offline
#
83122
04.07.2018, 20:45
Sracie się, że za mało Nam zapłacili. A skąd wiecie, że nie mieliśmy jakiś zaległości wobec Carlosa i np. Legia go spłaciła albo On zrzekł się ich i dlatego taka mała kwota ?
topamers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do topamers
Znajdź inne posty napisane przez topamers