|
Dinamo podobno dawalo 1,5, Poznan dawal 1 mln podobno a on wybiera najmniej atrakcyjna oferte dla Wisly. Juz nie pamieta, ze to Wisla go wyciagnela z trzecioligowego zadupia? Pier...ony najsmnik. Zero wdziecznosci. Niech zgnije w tej szmacie! Krew mnie zalewa jak na to patrze!
|