Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83119
Stary 04.07.2018, 20:37
Dinamo podobno dawalo 1,5, Poznan dawal 1 mln podobno a on wybiera najmniej atrakcyjna oferte dla Wisly. Juz nie pamieta, ze to Wisla go wyciagnela z trzecioligowego zadupia? Pier...ony najsmnik. Zero wdziecznosci. Niech zgnije w tej szmacie! Krew mnie zalewa jak na to patrze!
Odpowiedz cytując