Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83117
Stary 04.07.2018, 20:28
jestesmy klubem gdzie zawodnik sam decyduje czy chce grac czy nie ,( pomimo waznosci kontraktu) i wybiera sobie klub do jakiego chce przejsc , cene tez z nim ustalali ? 500 tys to kolejne spluniecie nam w pysk , to tylko mala czesc sumy jaka potrzebujemy , no ale mozna sie widocznie tak upokorzyc nawet dla tak malej sumy , honor ....
Odpowiedz cytując