jestesmy klubem gdzie zawodnik sam decyduje czy chce grac czy nie ,( pomimo waznosci kontraktu) i wybiera sobie klub do jakiego chce przejsc , cene tez z nim ustalali

? 500 tys to kolejne spluniecie nam w pysk , to tylko mala czesc sumy jaka potrzebujemy , no ale mozna sie widocznie tak upokorzyc nawet dla tak malej sumy , honor ....