|
Przy okazji macie lekcję poglądową dlaczego klub "nie był z Wami szczery" w kwestii tego w jakiej dupie jesteśmy. Jeżeli musisz sprzedać cena automatycznie idzie w dół.
Oczywiście i tak pewnie nie dotrze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|