Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83105
Stary 04.07.2018, 19:02
A Carlitos ma sie przejmowac, ze kibice Wisly nie beda go lubic. To jest powazny czlowiek a nei zajmuje sie .......ami.
W Wisle mu placili niski kontrakt(a wlasciwie nie wiadomo czy placili). Jak ma zarabiac tyle kasy co pisza to kazdy by poszedl.
Cena traferu? To jest najwieksza zenada. Wszyscy czekali na kilka razy wiecej. Ale widac tyle jest warty.

Rok temu Maczynski teraz Carlitos. Za rok bedzie lepiej bo nie bedzie kogo juz sprzedac
Odpowiedz cytując