Wyświetl pojedynczy post
piotrek1803
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83104
Stary 04.07.2018, 18:53
wole żeby były 3 mecze w Niecieczy niż Carlitos w legii za taka kwotę . wstyd jak .... i tyle .. Wisła Płock Brzęczka kvrwie nie oddała a my się slinimy na pare groszy... niech szmata gnije w klubie kokosa przez rok jak mu się tak war szafka spodobała
Odpowiedz cytując