Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7091
Stary 04.07.2018, 18:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no ale czy kogos to dziwi?

Przeciez to jest logiczne ze jak kupujesz cos raz to kupujesz to za o wiele wieksza kwote
Jesli ktokolwiek ma zwiazek z handlem to wie ocb. Cena za "pojedyncza" usluge ma byc taka cena ktora zabija i tylko a)glupek b) osoba w potrzebie taka usluge kupuje.
No i dlatego trzeba isc sobie na sezonik do Niecieczy, Sosnowca lub Chorzowa. Stadionu miasto nie zburzy a i nikt tego gowna nie wezmie by tam robic zlot Jehowych lub opalac sie na trawie. Zobaczymy ile wtedy beda chcieli za laskawe wynajecie tej areny.

Zobaczymy jak sie odwroca role i to miastu bedzie sie dupa marszczyc ze robi sie kolejny szkieletor bez zadnych wplywow.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.07.2018 o godz. 18:04.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując