No i dlatego trzeba isc sobie na sezonik do Niecieczy, Sosnowca lub Chorzowa. Stadionu miasto nie zburzy a i nikt tego gowna nie wezmie by tam robic zlot Jehowych lub opalac sie na trawie. Zobaczymy ile wtedy beda chcieli za laskawe wynajecie tej areny.
Zobaczymy jak sie odwroca role i to miastu bedzie sie dupa marszczyc ze robi sie kolejny szkieletor bez zadnych wplywow.