Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83070
Stary 04.07.2018, 17:08
regan napisał(a):Wyświetl post
Zaryzykuje stwierdzenie że ten guziec ściemnia albo fejk
3 minuty pozniej...

Knur napisał(a):
Dochodzą teraz głosy, że 500-600 to ma być pierwsza transza, a całość ok. 1.1 mln euro. Mam nadzieje, że jednak będzie bliżej tej drugiej kwoty, bo ta pierwsza to kompromitacja
Czyli mialem dobre przeczucie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując