Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12003
Stary 04.07.2018, 15:45
kornd napisał(a):Wyświetl post
A to całe skwk czy jak mu tam jeszcze istnieje, że pozwala na te kokoszki i inne surmy. Pamiętam jak kiedyś zabronili klubowi sprowadzić Frankowskiego.
to jeszcze bylo w czasach w których honor, wiernosc, lojalnosc nie byly tylko frazesami na murach, smyczkach czy niebezpiecznie ostrych koszulkach.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując