Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7078
Stary 04.07.2018, 14:35
Prezydent Miasta oficjalnie patronem meczu z Monaco. Miejmy nadzieję, że dzięki temu nie policzą nam astronomicznej kwoty, o której ktoś wczoraj wspominał
Odpowiedz cytując