Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7070
Stary 04.07.2018, 13:16
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Teorie, dezinformacje, domysły biorą się tylko i wyłącznie z braku informacji. Każda ważna dla nas kibiców informacja o klubie jest przez zarząd zbywana "dla dobra klubu nie ujawnimy", "to nie porozumienie", i inne śmieszne hasła, oświadczenia, pseudo PR. Nie potrafią wyłożyć kawa na ławę jak faktycznie jest, więc ludzie szukają informacji po twitterach, gazetach i od innych "poinformowanych". Uważam, że jesteśmy już w takim momencie, ze zarząd powinien przestać robić dobrą minę do złej gry i walić prosto z mostu do kibiców. "W tym sezonie Pan Maciej Stolarczyk ma za zadanie utrzymać Wisłę Kraków w ekstraklasie i nic więcej", "Nie zapłaciliśmy miastu ani złotówki bo uznaliśmy, że środki te niezbędne są na pokrycie pensji piłkarzy", "Pan Junco wyleciał bo brał kasę pod stołem", "Zatrudnienie Carrillo było naszym błędem, bo przekalkulowaliśmy". Jest to mało profesjonalne, ale innej drogi na poprawę relacji z przeciętnym kibicem i uświadomienie go w sytuacji nie widzę.
Pewnie. Jak sie pojawila informacja ze Carlitos gotowy do sprzedazy to miasto dziwnyn trafem "zazadalo" splaty zadłużenia... stawiajac nas pod sciana i obnizajac na starcie pozycje negocjacyjną. Tak sie potem konczy informowanie was.
Prosta zasada ze gawiedzi sie nie informuje w zwiazku znochrona interesów bo jak wiadomo pieniadze lubia cisze.
Dobrze byloby to zrozumiec w koncu przez niektórych a w zamian zaczac robic swoje czyli po pierwsze kupic karnet.


A co do sadionu to

Jak najbardziej jestem za wynajeciem w Niecieczy stadionu i wtedy zaczalbym negocjacje z miastem.

Moze przychody z dnia meczowego by zmalaly ale koszty oczywiscie o wiele mniejsze, jakies smieszne pieniadze podejrzewam by byly za wynajem tego ich stadioniku.
Ostatnio edytowane przez regan : 04.07.2018 o godz. 13:23.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując