maaarcin napisał(a):

|
Gdybyście zerknęli to byście zauważyli, że niektórzy dostali bana. Ale jeżeli uważacie, że ktoś kogoś będzie banował za odmienne zdanie od Waszego, to tak nie będzie. To, że ktoś krytykuje ostatnie działania klubu nie oznacza, że jest jego przeciwnikiem.
|
Ok. Moze zabanowaliscie tych ktorych mialem na mysli, spoko.
Nie odmawiam nikomu dyskusji ale trzymajmy sie faktow a nie fanaberii.
Nie wszystko co zlego w klubie to wina samego klubu. To wypadkowa kilkuletnich zaniedban, zlych decyzji i niekoniecznie postaw fair wogec Wisly.