Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7062
Stary 04.07.2018, 12:20
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Gdybyście zerknęli to byście zauważyli, że niektórzy dostali bana. Ale jeżeli uważacie, że ktoś kogoś będzie banował za odmienne zdanie od Waszego, to tak nie będzie. To, że ktoś krytykuje ostatnie działania klubu nie oznacza, że jest jego przeciwnikiem.
Ok. Moze zabanowaliscie tych ktorych mialem na mysli, spoko.

Nie odmawiam nikomu dyskusji ale trzymajmy sie faktow a nie fanaberii.
Nie wszystko co zlego w klubie to wina samego klubu. To wypadkowa kilkuletnich zaniedban, zlych decyzji i niekoniecznie postaw fair wogec Wisly.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.07.2018 o godz. 12:32.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując