|
1. Wojna plemienna i brak dyskusji Nas samych na forum - wyzywanie się od zdrajców z jednej lub debili z drugiej nie pomaga w dyskusji.
2. Każdy interpretuje news/fake news jak chce -> Komunikacja Klubu o sprawach trudnych jest słaba. Każda wypowiedź/konferencja to oczekiwanie na rollercoaster emocji
3. Każdy z nas zdaje sobie sprawę że sytuacja jest ciężka -> każdy ma swoje pomysły. Tylko proszę o realność ich wdrażania. Ile osób działa w klubie Biznesowym WK? Ile firm osób tutaj obecnych jest w stanie wziąć wynagrodzenie np. Wojtkowskiego? Ile osób zapisało się do Towarzystwa Sportowego? Ta wyliczanka nie jest aby kogoś wytykać, tylko mówić o rzeczach realnych
Bardzo fajnie brzmią teksty o socio ale my nie potrafimy rozmawiać na forum, a nie wspominając TT.
Przede wszystkim szanujmy się nawzajem i niech każdy zrobi coś dla Klubu co może. Krytykować też trzeba umieć i bronić sprawy jak Częstochowy również.
Ja zaplanowałem że kupie karnet, mimo to że nie będę na żadnym meczu/ może zasponsoruje karnet komuś z Domu Dziecka
Dobrego Dnia!
|