Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11996
Stary 04.07.2018, 10:28
wester napisał(a):Wyświetl post
Kibice Wisly to mieszkańcy miasta czyli głosy. Zawsze te 5 - 10 k ludzi nagonione mogłoby zrobić różnice.
Kibice postrzegani są jako kibole, a więc jako zagrożenie i zaraza, której należy się pozbyć.
Kibice Wisły nie są więc postrzegani w kategoriach głosów wyborczych - nie stanową politycznej siły, na której ktokolwiek chciałby się oprzeć.
Ich masowe pojawienie się w przestrzeni publicznej dla tak "nieistotnego" celu, jak stadion dla "jakiegoś klubiku" mogłoby doprowadzić tylko do usztywnienia stanowiska.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując