wester napisał(a):

|
Kibice Wisly to mieszkańcy miasta czyli głosy. Zawsze te 5 - 10 k ludzi nagonione mogłoby zrobić różnice.
|
realnie na Wisłę chodzi 12-13k, sporo poniżej 18 roku życia, a jeszcze mniej takich, których interesuje polityka. Nasze głosy nie zagrożą Majchrowskiemu.