Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11994
Stary 04.07.2018, 10:22
Przykre jest to, że nawet Stowarzyszenie się nie wypowiada. Dawniej były artykuły, apele, cuda, teraz cisza. Przykre, ale nie dziwi.

Nie uzbiera się 5-10 tysięcy osób gotowych zagłosować w wyborach prezydenckich przeciwko Majchrowskiemu. Może 2 tysiące tak, ale to niczego nie zmieni. Nawet 1 tysiąc się nie zbierze pod urząd.

Pytanie czy absolutna szczerość zarządu nie zadziałałby na kibiców zdecydowanie lepiej niż bierność, ładne słowa.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując