Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Mam pytanie:
Na jakich zasadach finansowych , będzie grała na Reymonta Garbarnia ?
Bo nie wierze że stac ich na płacenie takiego czynszu jaki my mamy...
|
Nie wiem, na ile to źródło jest wiarygodne, ale:
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...iace,13291165/
Z powyższego artykułu wynika, że Garbarnia będzie korzystać tylko z jednej trybuny, czyli będzie zdecydowanie taniej - nawet, gdyby kwota wyjściowa była taka sama, jak u nas (w co wątpię). Co do szczegółowych kwot wynajmu, nigdzie nie znalazłem takich informacji (i pewnie takowych nie znajdę).