Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7054
Stary 04.07.2018, 10:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie:

Na jakich zasadach finansowych , będzie grała na Reymonta Garbarnia ?

Bo nie wierze że stac ich na płacenie takiego czynszu jaki my mamy...
Nie wiem, na ile to źródło jest wiarygodne, ale:

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...iace,13291165/

Z powyższego artykułu wynika, że Garbarnia będzie korzystać tylko z jednej trybuny, czyli będzie zdecydowanie taniej - nawet, gdyby kwota wyjściowa była taka sama, jak u nas (w co wątpię). Co do szczegółowych kwot wynajmu, nigdzie nie znalazłem takich informacji (i pewnie takowych nie znajdę).
Odpowiedz cytując