|
@wester
Ten kapitał byłby widoczny, gdyby kibice Wisły zebrali się w sile raptem 1 tysiąca i zrobili blokadę Urzędu Miasta....
Niestety jest to niemożliwe i to nie ze względu na braki organizacyjne czy wakacje (gimbaza przyszłaby w nadreprezentacji) ale z tego powodu, że sami kibice Wisły są podzieleni na maxa co widać na tm forum dobitnie.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|