|
Zmiana stadionu we wniosku licencyjnym na przykładową Niecieczę spowodowałoby, że miasto zmiękłoby w ciągu trzech najbliższych miesięcy. Od rundy wiosennej gralibyśmy na Reymonta za koszty CO NAJMNIEJ przez pół mniejsze. Miasto zrobiłoby wszystko żeby się z nami dogadać.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|