Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11988
Stary 04.07.2018, 10:06
Zmiana stadionu we wniosku licencyjnym na przykładową Niecieczę spowodowałoby, że miasto zmiękłoby w ciągu trzech najbliższych miesięcy. Od rundy wiosennej gralibyśmy na Reymonta za koszty CO NAJMNIEJ przez pół mniejsze. Miasto zrobiłoby wszystko żeby się z nami dogadać.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując