Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11987
Stary 04.07.2018, 09:54
Powtarzam to również w kilku tematach. Przy 2.5 mln rocznie za stadion co roku bedzieny mieć patowa sytuacje. Bedziemy zmuszeni do szybkiej sprzedazy najlepszych graczy. Tak się nie da funkcjonować i tylko dziwi mnie, że Zarząd nie postawił bardziej w szachu miasta.

Wg mnie wystarczyłoby jeden mecz w Niecieczy, komunikat klubu że nie jesteśmy w stanie regulować czynszu w wysokości i od razu bylby telefon od Majchra.
To może scenariusz sf ale czy coś nas jeszcze obecnie ma zdziwić?

Może należę do nielicznych, ale osobiście współczuję Zarządowi. Sam pracowalem w firmie gdzie dlug goni dług i wierzcie mi: to jest naprawdę niewdzieczna robota która w przyszłości może kogoś wpedzic do grobu.
Odpowiedz cytując