Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11985
Stary 04.07.2018, 09:42
Panowie, nie rozumiem tej agresji.

Problemem nie jest stadion, bo wcale nie trzeba grać na Reymonta, oczywiście do czasu rozwiązania patowej sytuacji.

Problem to niemal zupełnie pusta kasa, klub funkcjonuje obecnie z dnia na dzień. Jak pisałem o tym, że w lecie czeka nas ogromne zamieszanie trzeci rok z rzędu zanim jakiekolwiek informacje pojawiły się gdziekolwiek to to przeszło na forum mimo uszu. Cofnijcie sobie o parę stron temat, chyba, "właścicielski".

Sugeruję więcej rozsądku w wydawaniu opinii. Chociaż od wolfy'ego nie oczekuję zbyt wiele, bo na wiele go nie stać.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 04.07.2018 o godz. 09:52.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując