|
Teorie, dezinformacje, domysły biorą się tylko i wyłącznie z braku informacji. Każda ważna dla nas kibiców informacja o klubie jest przez zarząd zbywana "dla dobra klubu nie ujawnimy", "to nie porozumienie", i inne śmieszne hasła, oświadczenia, pseudo PR. Nie potrafią wyłożyć kawa na ławę jak faktycznie jest, więc ludzie szukają informacji po twitterach, gazetach i od innych "poinformowanych". Uważam, że jesteśmy już w takim momencie, ze zarząd powinien przestać robić dobrą minę do złej gry i walić prosto z mostu do kibiców. "W tym sezonie Pan Maciej Stolarczyk ma za zadanie utrzymać Wisłę Kraków w ekstraklasie i nic więcej", "Nie zapłaciliśmy miastu ani złotówki bo uznaliśmy, że środki te niezbędne są na pokrycie pensji piłkarzy", "Pan Junco wyleciał bo brał kasę pod stołem", "Zatrudnienie Carrillo było naszym błędem, bo przekalkulowaliśmy". Jest to mało profesjonalne, ale innej drogi na poprawę relacji z przeciętnym kibicem i uświadomienie go w sytuacji nie widzę.
|