czaro napisał(a):

|
Nawet, jeśli nie wie, to jestem szczerze ciekawy, co w jego teorii jest większym problemem niż brak stadionu na ligę i wielomilionowy dług wobec miasta : )
|
Szczerze, mnie już męczą teorie pajaców i pozerów z IQ trolla z Onetu. Tomaszek11, pepihnio, Tir - wszyscy poinformowani, spamują wszystkie tematy a wiadomo że gówno wiedzą. W trudnych czasach takich kretynów powinno się banować, taka dezinformacja jest szkodliwa.
Nie wiem jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby czerpać radość z dodatkowego mącenia.