Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11981
Stary 03.07.2018, 22:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nawet, jeśli nie wie, to jestem szczerze ciekawy, co w jego teorii jest większym problemem niż brak stadionu na ligę i wielomilionowy dług wobec miasta : )
Szczerze, mnie już męczą teorie pajaców i pozerów z IQ trolla z Onetu. Tomaszek11, pepihnio, Tir - wszyscy poinformowani, spamują wszystkie tematy a wiadomo że gówno wiedzą. W trudnych czasach takich kretynów powinno się banować, taka dezinformacja jest szkodliwa.
Nie wiem jak trzeba mieć nasrane w głowie żeby czerpać radość z dodatkowego mącenia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując