Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7043
Stary 03.07.2018, 22:26
Dla mnie w tym wszystkim najbardziej wkurzające jest to że zarząd cały czas udaje że jest pięknie a my za rok no może dwa będziemy znowu mistrzami Polski
Odpowiedz cytując