|
Zastanawiam się czy obecnie nie walczymy wyłącznie o wyrok w zawieszeniu.
Obie strony mają swoje racje, ze zarząd działa w trudnych warunkach bo długi zastał ale też, że popełniono błędy w planowaniu/zarządzaniu.
Opychamy co się da, splacamy długi, niestety nie całe bo piłkarze, których możemy sprzedać nie są tyle warci a dodatkowo sprzedajemy pod presją czasu.
Co dalej? Wynajem stadionu nie stanie się tańszy. Nie będziemy mieć na tyle dobrego produktu sportowego aby skusić do przyjścia na mecz kibica komercyjnego, co za tym idzie sponsorów. Skład jaki jest każdy widzi, trzeba będzie walczyć o utrzymanie co będzie ponownie skutkować niższa kwota z C+. Dodatkowo nadal będziemy płacić za UFA, przegrane sądowe, Telefonice i trenerom, których już tu nie ma.
I teraz pytanie uznajemy, że jest jak jest a zarząd robi co może czy może jednak ktoś inny nawet w ramach TS może być sprawniejszy?
W sumie to już nie wiele ryzykujemy.
|