Wyświetl pojedynczy post
Styropian
Junior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7025
Stary 03.07.2018, 18:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
...

Wykpić owszem. Nic nie robić? Nigdzie tego nie napisałem. Tylko, że trzeba znaleźć pieniądze. To nie znaczy żeby siedzieć i się modlić. Muszą robić wszystko, żeby znaleźć pieniądze. Dlatego napisałem Ci wcześniej czego pewnie nie doczytałeś, żę Watzke (przykład Borussii, który sam przytoczyłeś) szukał kasy gdzie się da, żeby móc w ogóle usiąść do rozmowy z wierzycielami. Jakby usiadł do stołu z pustymi kieszeniami nikt by z nim nie gadał. Tu muszą paść realne kwoty a plan uzdrowienia musi być bardzo dobry. Cięcia kosztów i zejścia z kontraktów są taką oczywistością, że nie zrobią żadnego wrażenia. Nie czytaj między wierszami. Sytuacja Wisły wbrew pozorom jest dość podobna na dzień dzisiejszy.
Ostatnio edytowane przez Styropian : 03.07.2018 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując