Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7023
Stary 03.07.2018, 17:34
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
...
Coś bardzo złego wydarzyło się na początku czerwca co sprawiło, że jesteśmy w takiej sytuacji jak teraz. Pewnie kiedyś się dowiemy czy to było ostateczne zerwanie rozmów z inwestorem czy jakiś kolejny, dość pokaźny trup z szafy. Skutki tego czegoś odczuwamy teraz.
Tez tak myśle, tylko nie początek czerwca tylko koniec maja ...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując