Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83001
Stary 03.07.2018, 17:32
heh najpierw sURMA, teraz kOKOSZKA, to może dOLHA ? Pisałem to już wcześniej... zobaczycie, że krzysiu wróci na R22 w jakiejs roli w przyszlosci i bedziecie walic jana ze nie wiecie o co b....

Odpowiedz cytując