No nie Ogryzek. Kolega ma rację. Rzucasz się jak wsza na grzebieniu.
Odpowiedziałem Ci na Borussie bo także została wyciągnięta przez INWESTORÓW a ty o jakimś planie docelowym. Przypominam Ci, że Borussia przeżyła cudem.
wiesniak842 napisał(a):

Zadalem Ci proste pytanie, nie odpowiedziales, tylko wyjechales z wiesniakowa czwarta liga. Udowodnilem Ci, ze Twoj przyklad Pogonii jest z dupy wziety, wyjechales z wiesniakowa czwarta liga po raz drugi. Nie wiem jak mam z Toba rozmawiac. Jak czytam ten temat, widze, ze to nie tylko ja mam z Toba ten problem. Snujesz jakies wizje, ktore nie sa niczym podparte. Pogon zaczynala od wiesniakowej czwartej ligi, ktora podajesz za przyklad, a w rozmowie ze mna wyszydzasz. Lech, Jaga, Legia i kilka innych maja bogatych wlascicieli, czytaj inwestorow. Innym pomagaja gminy albo nie sa tak zadluzone jak my. Bez inwestora czeka nas wegetacja, przy duzym szczesciu, daj Boze, na poziomie Ekstraklasy. Zresztą nie chce mi sie byc kolejna osoba tlumaczaca Tobie oczywiste oczywistosci wiec nara, czesc po raz drugi. Podaj mi choc jeden przyklad w Polsce, jeden jedyny aby podeprzec swoje tezy, wtedy pogadamy.
Ps. Nie szukaj bo nie znajdziesz.
|
Nie pojmuje tego, że jak przedstawi taki "świetny" plan to wierzyciel zgasi mu światło zanim wyjedzie pierwszy scout do Rzeszowa.