Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7011
Stary 03.07.2018, 15:53
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem - Twoją odpowiedzią jest rzucenie ręcznika na ring i IV liga.

Już nic się nie da zrobić. Możliwe - że just jeż za późno - straciliśmy 2 lata przez eksperyment "Hiszpański". Ja w każdym razie walczyłbym do końca a nie wywieszał białej flagi.


btw
Napisz sam jak wyjść z tej sytuacji a nie "mądruj" krytykancie. Przedstaw twoją wizję. Chyba że jednak faktycznie biała flaga.
Bylo juz to powtarzane, sam zarzad to powtarzal wiele razy. Nie ma realnego wyjscia poza znalezieniem inwestora.

PS. Sam piszesz o Pogoni, ze wzor dla nas, a oni wlasnie "rzucili recznik" i zaczynali od czwartej ligi. Ogarnij sie chlopie.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 03.07.2018 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując