Ogryzek napisał(a):

Rozumiem - Twoją odpowiedzią jest rzucenie ręcznika na ring i IV liga.
Już nic się nie da zrobić. Możliwe - że just jeż za późno - straciliśmy 2 lata przez eksperyment "Hiszpański". Ja w każdym razie walczyłbym do końca a nie wywieszał białej flagi.
btw
Napisz sam jak wyjść z tej sytuacji a nie "mądruj" krytykancie. Przedstaw twoją wizję. Chyba że jednak faktycznie biała flaga.
|
Bylo juz to powtarzane, sam zarzad to powtarzal wiele razy. Nie ma realnego wyjscia poza znalezieniem inwestora.
PS. Sam piszesz o Pogoni, ze wzor dla nas, a oni wlasnie "rzucili recznik" i zaczynali od czwartej ligi. Ogarnij sie chlopie.