wiesniak842 napisał(a):

|
Wez mnie Ogryzek przytocz jakas polska druzyne, ktora posiadajac podobny poziom zadluzenia do nas, bez wiekszego sponsora, bez pomocy miasta, wyszla z tych dlugow, "wyszukujac i sprzedajac mlode talenty".
|
Rozumiem - Twoją odpowiedzią jest rzucenie ręcznika na ring i IV liga.
Już nic się nie da zrobić. Możliwe - że just jeż za późno - straciliśmy 2 lata przez eksperyment "Hiszpański". Ja w każdym razie walczyłbym do końca a nie wywieszał białej flagi.
btw
Napisz sam jak wyjść z tej sytuacji a nie "mądruj" krytykancie. Przedstaw twoją wizję. Chyba że jednak faktycznie biała flaga.