Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7001
Stary 03.07.2018, 14:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post



Nie chce mi się szukać, ale zajęcie miejsca premiowanego grą w pucharach gwarantowało nam (od sponsora choćby) większe wpływy. Może stąd mieliśmy wziąć środki?



Sorry ale to jest argument, że ten biznes jest prowadzony przez chłopka roztropka który miesiąc po założeniu firmy mając 10 k na koncie i 100 k w kredytach bierze mercedesa 600 na kredyt bo ktoś mu tam mówił że szwagier kolegi wujka zrobi z nim "dila" na grube bańki ....

A może tak właśnie jest?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 03.07.2018 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując