KOMINEK napisał(a):

|
Miało się znaleźć bo miał być Bragiel który miał przyprowadzić sponsorów.
|
Kazdy ogarniety pracownik w momencie wdrożenia planu pt "JEŚLI" ma zawsze w zanadrzu plan awaryjny.
U nas wygląda to tak, że plan awaryjny sam sie tworzy na otwartej klatce pacjenta podczas operacji.
Nie no, zartuje. Nie tworzy się. Samo sie przeciez nic nie stworzy...