Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6997
Stary 03.07.2018, 14:10
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Kazdy klub tak by to kalkulował. Nornalne podejscie do sprawy
jednak bym kalkulował bardziej ostrożnie, konserwatywnie.

A gra na wiosne w wielu meczach była dramatyczna, gdyby nie forowanie Mitro, to może byśmy uzbierali kilka punktów więcej...
Odpowiedz cytując