aNouc napisał(a):

|
Kazdy klub tak by to kalkulował. Nornalne podejscie do sprawy
|
jednak bym kalkulował bardziej ostrożnie, konserwatywnie.
A gra na wiosne w wielu meczach była dramatyczna, gdyby nie forowanie Mitro, to może byśmy uzbierali kilka punktów więcej...