|
Kiedyś Basałaj zaplanował budżet w oparciu o wpływy z Champions League + średnia frekwencja na poziomie 22-23 tysiące. Został odsądzony od czci i wiary, skądinąd słusznie.
Teraz Zarząd stworzył wielki plan z Carillo w roli głównej w oparciu o spotkania z Bragielem?! Masakra...
Nie neguję jego (Bragiela) osiągnięć ale dla mnie (i nie tylko) nie jest to facet, na którym można polegać jak na Zawiszy.
Nie neguję zasług obecnego Zarządu przy przejęciu klubu od rowerzysty ale szereg ostatnich wydarzeń pokazuje, że popełnionych zostało szereg błędów i to takich strategicznych...
Nie wiem czy jest ktoś chętny, kto mógłby ich zastąpić ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że bez zmian czeka nas co najmniej kilkuletnia walka o przetrwanie, bez gwarancji sukcesu. Nic więcej.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 03.07.2018 o godz. 13:40.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|