serek.c2 napisał(a):

100 tysięcy miesięcznie to jakiś mit... Zarabiał dużo, ale nie tyle. Nigdzie nie pisałem, że było to potrzebne.
|
Żaden mit. Na to było, a na rachunki i długi nie. Teraz płacz...
75 tys na Suljicia też się znalazło, skoro kontrakt podpisany.