Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6980
Stary 03.07.2018, 12:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post



100 tysięcy miesięcznie to jakiś mit... Zarabiał dużo, ale nie tyle. Nigdzie nie pisałem, że było to potrzebne.
Żaden mit. Na to było, a na rachunki i długi nie. Teraz płacz...

75 tys na Suljicia też się znalazło, skoro kontrakt podpisany.
Odpowiedz cytując