Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6965
Stary 03.07.2018, 11:15
Jak można takich rzeczy nie wiedzieć, jednocześnie zabierać głos w dyskusji?

A czego Ty się spodziewałeś, że TS bez kasy utrzyma klub w ekstraklasie i w dwa lata wyprowadzi go na finansową prostą z takimi długami? Misja TS to przede wszystkim utrzymanie jak najdłużej na powierzchni spółki piłkarskiej, próba znalezienia inwestora/sponsorów.
Odpowiedz cytując