|
Jak można takich rzeczy nie wiedzieć, jednocześnie zabierać głos w dyskusji?
A czego Ty się spodziewałeś, że TS bez kasy utrzyma klub w ekstraklasie i w dwa lata wyprowadzi go na finansową prostą z takimi długami? Misja TS to przede wszystkim utrzymanie jak najdłużej na powierzchni spółki piłkarskiej, próba znalezienia inwestora/sponsorów.
|