Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
Od: 07.2017
Offline
#
6964
03.07.2018, 11:14
Mam takie wrażenie, że przez te 2 lata bajzel mamy większy niż za schyłkowego okresu Cupiała.
Pepinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepinho
Znajdź inne posty napisane przez Pepinho