Pepinho napisał(a):

|
To po co się w ogóle za to zabierali jeżeli nie byli finansowo przygotowani do prowadzenia klubu piłkarskiego na poziomie Ekstraklasy a to że nie byli wiadomo było od samego początku. Co zarząd zrobił w kwestii sponsoringu, którego spadek od 2016 r. odnotowaliśmy na poziomie 60-70%.
|
Przecież od początku mówili, że nie chcą ale muszą. Widziałeś innych chętnych do zabrania tego bajzlu?
Tak, spadek sponsoringu jest dość znaczny, ale to było to już nieraz tłumaczone: koniec kontraktów z Telefoniką i firmą Euroalloy co było spowodowane zmianą właściciela.