Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6962
Stary 03.07.2018, 11:12
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
To po co się w ogóle za to zabierali jeżeli nie byli finansowo przygotowani do prowadzenia klubu piłkarskiego na poziomie Ekstraklasy a to że nie byli wiadomo było od samego początku. Co zarząd zrobił w kwestii sponsoringu, którego spadek od 2016 r. odnotowaliśmy na poziomie 60-70%.
Po co się zabierali? Ty zadajesz to pytanie na poważnie?
Odpowiedz cytując