Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6956
Stary 03.07.2018, 10:52
Powiedzmy sobie szczerze, w Krakowie nie ma klimatu na sponsoring piłki nożnej. To efekt wielu, naprawdę wielu lat różnych zdarzeń, niekoniecznie "zasługa" obecnego zarządu.


Co oczywiście nie zmienia faktu, że zarząd ostatnio wcale nie pomaga w minimalizowaniu mankamentów wizerunkowych, a raczej wprost przeciwnie.


Generalnie stanęliśmy w tym miejscu, w którym widać wyraźnie, że budowanie bytu finansowego w oparciu o kibiców, zarówno tych "biletowych", jak i lokalnych sponsorów w stylu Profixu na dłuższą metę nie rozwiąże naszych problemów. Potrzeba jest czegoś więcej. Skąd to wziąć, nie mam pojęcia, mam tylko nadzieję, że TS ma wizję wykraczającą poza "jakoś to będzie"...
Odpowiedz cytując