Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6953
Stary 03.07.2018, 10:35
wester napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ktoś myślał w tym klubie to wynająłby sobie na ten jakiś czas stadion np od Termalici jednocześnie rozpoczynając kampanie anty-majchrowski. Zaprosił również na mecz Wisły Pania Małgorzatę Wasserman. I dopiero wtedy z tej pozycji rozpocząłbym jakie kol wiek rozmowy z Majchrowskim. Startując z takiej pozycji w jakiej są teraz czyli słabi, bez kasy, bez PRu znajdując się totalnie pod ściana można być tylko dalej poniewieranym, obśmiewanym, opluwanym, obrzygiwanym. Na takich ludzi jak Majchrowski zadziałać może tylko siła i strach inaczej rozegra to tak aby pacjent nie umarł ale nie mógł też normalnie funkcjonować. I własnie tak to wygląda doświadczony polityk rozgrywa ich jak dzieci.
Niestety, dla polityków przeszłość "VIPów" TSu jest dużym problemem.
Odpowiedz cytując