Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6950
Stary 03.07.2018, 10:21
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak, Legia ma kłopoty z miastem... Na przykład takie, że mają prawo do dysponowania nazwą stadionu i pobierają od ewentualnego sponsora miliony zł rocznie
Nic nie pobieraja, bo nie ma chętnego w takiej cenie, jakiej śpiewa sobie Mioduski. Od czasu Pepsi Arena sprzed paru lat nic tu się nie zmieniło.
Odpowiedz cytując