serek.c2 napisał(a):

Tak, Legia ma kłopoty z miastem... Na przykład takie, że mają prawo do dysponowania nazwą stadionu i pobierają od ewentualnego sponsora miliony zł rocznie
|
Nic nie pobieraja, bo nie ma chętnego w takiej cenie, jakiej śpiewa sobie Mioduski. Od czasu Pepsi Arena sprzed paru lat nic tu się nie zmieniło.