Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6947
Stary 03.07.2018, 10:13
Co nie zmiania faktu ze placa w cholere za stadion, zajumali im pieniadze z tytulu jakis podatkow i wstrzymywana jest duza dla klubu inwestycja.

Co do nazwy stadionu - to akurat jest ciekawe ze w takim miescie jak Krakow i dla takiego stadionu z taka publicznoscia jak R22 nie da sie znalezc sponsora. Wiec albo gdzies (Poznan, Warszawa, Gdansk) umieja lepiej albo po prostu nasze obiekty to zerowa atrakcja.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując