|
Co nie zmiania faktu ze placa w cholere za stadion, zajumali im pieniadze z tytulu jakis podatkow i wstrzymywana jest duza dla klubu inwestycja.
Co do nazwy stadionu - to akurat jest ciekawe ze w takim miescie jak Krakow i dla takiego stadionu z taka publicznoscia jak R22 nie da sie znalezc sponsora. Wiec albo gdzies (Poznan, Warszawa, Gdansk) umieja lepiej albo po prostu nasze obiekty to zerowa atrakcja.
|