bódyń napisał(a):

Lech kupił Pedro Tibe za (podobno) 1 mln E. Bedzie mial jeszcze budzet na Carlitosa za 1 mln E Dziwnie by to bylo.
|
W poprzednim letnim okienku zarobili 40 mln pln na sprzedaży: Bednarka, Kownackiego i Kędziory. Kasy mają wystarczającą ilość. Tym bardziej że muszą wzmocnić zespół bo kibice się "buntują".
Inna sprawa ile nam zapłacą. Ale mają z czego.