Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6940
Stary 03.07.2018, 08:39
donecki napisał(a):Wyświetl post
Za chwilę muszą wydać oświadczenie bo inaczej skończy się pospolitym ruszeniem pod siedzibę klubu przecież.
SAM też pójdę
Czy nasi zarządcy nie mogą przynajmniej na TT czegoś napisać?
Od dwóch miesięcy siedzą cicho tam
Oj niedobrze się dzieje z Wisełka
My tylko możemy karnety kupować w takiej sytuacji w jakiej nas postawiono
Może jakiś sponsor ma jaja i zainterweniuje choćby przez gazety lub portale?
Może dziennikarze coś jeszcze wiedzą i pomoga
Jak tu pomoc Wiśle dzisiaj i jutro?
Nie klocmy się tylko wymyślmy jakieś rozwiązań!!!!!!!
Biegnij pod Ratusz.
Odpowiedz cytując