bódyń napisał(a):

Lech kupił Pedro Tibe za (podobno) 1 mln E. Bedzie mial jeszcze budzet na Carlitosa za 1 mln E Dziwnie by to bylo.
|
No ale co w tym dziwnego skoro zgarnęli ostatnimi czasy tyle milionów? Myślę że gdyby się uparli to i 3 mln mogą wydać, ale to oczywiście patrzenie z boku.
A co do Carlitosa to sam miałem już takie podejrzenia co do jego kontraktu, nie ukrywam. I wygląda na to, że się pomyliłem i mam taką nadzieję.