Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82993
Stary 03.07.2018, 08:38
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Lech kupił Pedro Tibe za (podobno) 1 mln E. Bedzie mial jeszcze budzet na Carlitosa za 1 mln E Dziwnie by to bylo.
No ale co w tym dziwnego skoro zgarnęli ostatnimi czasy tyle milionów? Myślę że gdyby się uparli to i 3 mln mogą wydać, ale to oczywiście patrzenie z boku.
A co do Carlitosa to sam miałem już takie podejrzenia co do jego kontraktu, nie ukrywam. I wygląda na to, że się pomyliłem i mam taką nadzieję.
Powód: Carlos Vamos
Ostatnio edytowane przez tas de fleia : 03.07.2018 o godz. 08:39.
Odpowiedz cytując