|
Nie ma rady na układy.. ale z drugiej strony skoro TS od dawna żadnej raty z zadłużenia nie zapłacił to czego się spodziewali? Że Majchrowski się spłaszczy przed nimi ? Zatrudniają Carrillo który zarabiał 100 tyś miesięcznie zamiast spłacić choć 1 ratę , za chwilę zwalniają Carrillo gdzie najprawdopodobniej sprawa zakończy się w sądzie, a do spłaty zadłużenia podchodzą na luzaka, pewni siebie i bez pokory nie mając nagle pieniędzy gdzie tu logika? Swoją drogą oczywiście kwota dzierżawy stadionu jest absurdalnie wysoka.
|