|
a nie moze dzierzawy podpisac jakas inna spolka i wydzierzawic jej Wisle? chociaz pewnie tutaj z trzeciej reki nie zezwolą przepisy, ale moze mozna to jakos obejsc? Uzyczenie, sprzedaz na 1 mecz za 1 zł ? trzeba szukac rozwiazania, dziwi mnie tylko ze niby prawniczy sztab a takie ....a klopsy...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|