funkykoval napisał(a):

@Karherop
regan pociska z tych co twierdzili, że Carlitos od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem.....
|
ale takich typkow to chyba malo bylo
jednego pamietam ze nawet z capslockiem pisal, taki typek powinien miec adnotacje pod nickiem.